SVATEBNÍ ŠATY

Půjčovna svatebních šatů

Svatební šaty se půjčují obvykle na 4 dny. Půjčovné za svatební šaty se pohybuje mezi 3500 – 8500 Kč.

Pokud si nevyberete z naší nabídky přímo ve studiu, nabízíme také nadstandardní službu, ušítí svatebních šatů na zakázku. Jedná se o ušití originálních svatebních šatů Agnes fashion group přímo v návrhářské dílně a na Vaše míry.

Tato služba je velice využívána. Šaty si pak můžete zakoupit nebo zapůjčit. Cena za půjčení je srovnatelná jako u šatů v naší stávající nabídce.

Svatební šaty v našem Studiu Styl

Nabídka svatebních šatů v našem studiu ZDE

Svatební šaty na objednání

Nabídka svatebních šatů na objednání ZDE

Svatební šaty pro plnější nevěsty | plus size 

Svatební šaty plus size jsou určené plnějším nevěstám. Tyto šaty mají specialní střihy, aby lichotily postavám větších velikostí. Pokud nevyberete z naší nabídky přímo ve studiu, můžete si u nás některé z těchto šatů vybrat a objednat. Je to stejné, jako když si necháváte šít šaty na zakázku, akorát, že zde máte originální značkové šaty z návrhářské dílny.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem a poradíme nejvhodnější střih na Vaši postavu. Vezmeme Vám míry a objednáme šaty přímo na Vás ! Mnoho zákaznic tuto službu využívá a chválí.

Nabídka plus size modelů na objednání ZDE

Naše nevěsty

Svatební šaty si u nás půjčují či kupují zákaznice z okolních měst, jako jsou Kutná Hora, Čáslav, Kolín, Nymburk, Poděbrady,.
Také k nám však díky širokému výběru šatů jezdí zákaznice ze vzdálenějších měst: Praha, Pardubice, Hradec Králové, Sázava, Chlumec nad Cidlinou, apod.