Novinky

Prodej dárkových poukazů

Prodej dárkových poukazů

Nabízíme k prodeji dárkové poukazy. Poukazy můžete využít nejen jako vánoční dárek, ale i dárek k výročí, narozeninám. Hodnotu poukazu si určíte sami. Nabízíme poukazy jak pro dámy, tak pro pány. Samotný poukaz má krásný design a obálku a plní tak funkci pěkného dárku. Poukazy můžete využít na nákup zboží i služeb našeho svatebního Studia Styl. Objednávky na tel 731 528 292. Poukaz si můžete vyzvednout osobně, nebo jej zašleme na adresu.

Výprodej svatebních šatů

Výprodej svatebních šatů

Milé nevěsty,

právě jsme zahájili posezonní výprodej svatebních šatů. Nabízíme k prodeji cca 50ks svatebních šatů za ceny nižší než je půjčovné.

Pro vás, které plánujete na příští rok svatbu, ale zatím nemáte termín je to výborná nabídka. Nemusíte si lámat hlavu s nejistým termínem svatby a šatičky si na Vás doma počkají. Ceny jsou velice atraktivní. Šaty jsou minimálně použité, mnohé jsou úplně nové. Navíc, vlastnit své svatební šaty je opravdová radost.

Těšíme se na vás v našem svatebním Studiu Styl, v nových, modernizovaných  prostorech na adrese Masarykova ul 222, Kutná Hora.

Rezervace zkoušky na tel. 731 528 292

Nová kolekce svatebních šatů 2020

Nová kolekce svatebních šatů 2020

Představujeme novou kolekci svatebních šatů The Sposa Group na rok 2020

Šaty si můžete prohlédnout v naší galerii svatebních šatů. Termín zkoušky šatů si rezervujete na tel. 731 528 292

Těšíme se na Vaší návštěvu :-)

Stěhujeme se na novou adresu

Stěhujeme se na novou adresu

Dovolujeme si tímto oznámit, že se Svatební studio Styl stěhuje do nových prostor v Kutné Hoře. Od 10.9.19. nás můžete navštívit na adrese Masarykova ul 222. Kutná Hora

celý článek

Plus Size

Plus Size

Nové svatební šaty z kolekce Agnes Plus Size.

Máme další novinky pro nevěsty plnějších tvarů.

Šijeme i na zakázku, šaty Vašich snů jsou na dosah :-)

Nová kolekce svatebních šatů 2019

Představujeme novou kolekci svatebních šatů na rok 2019.

Podívejte se do naší galerie svatebních šatů.

Termíny zkoušení si rezervujete na tel 731 528 292

Už semoc těšíme na Vaši návštěvu :-)

Nová kolekce plesových šatů - Maturitní ples 2019

Nová kolekce plesových šatů - Maturitní ples 2019

Nové plesové šatičky v našem Studiu Styl. Představujeme novou kolekci plesových šatů na maturitní i klasické plesy 2019. Volejte, objednávejte si termín zkoušení :-)

Velký sezonní výprodej

Velký sezonní výprodej

Vyprodáváme oděvy z předešlých kolekcí, svatební šaty, společenské šaty, sukně, topy, obleky. Akce bude probíhat od 19.6. do 22.6.18. Snažíme se vyčistit naše zásoby a udělat místo pro nové šaty. Naše ceny jsou opravdu likvidační. Společenské šaty od 200,- do 800,- Svatební od 500,- do 2500,- Obleky za 1000,- 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dárkové kupony

Dárkové kupony

Kupon lze využít na nákup veškerého zboží v našem studiu. Na nákup šatů, doplňku, bižuterie, pánských obleků, košil, kravat a pod.

Kupon lze využít i na zapůjčení oděvů, svatebních šatů, společenských a plesových šatů, pánských obleků, šaty pro družičky a mládence.

Kupony nabízíme v hodnotě 500,- 1000,- 1500,- 2000,- 3000,- 5000,-                           Nebo na specialní částku, dle Vašeho přání.

Platnost kuponu je jeden rok.

Kupony můžete objednávat na tel. 731 528 292

Nová kolekce svatebních šatů na rok 2018

Nová kolekce svatebních šatů na rok 2018

Jako každoročně zařazujeme s předstihem nové modely svatebních šatů na nadcházejcí sezonu 2018. Již teď si můžete u nás vyzkoušet nejnovější originální modely značek Agnes Fashion Group a The Sposa Group.

Výprodej

Výprodej

Velký výprodej předešlých kolekcí společenských šatů. Akce bude trvat do vyprodání zásob. Krátké šaty vyprodáváme od 300,- do 500,- Dlouhé plesové od 300,- do 900,- Těšíme se na Vaší návštěvu :-)

Plesová sezona 2018

Plesová sezona 2018

Nové šatičky na nadcházející plesovou sezonu roku 2018. Luxusní šaty značek Corizzi Paris, Dave and Johny a Chichi London jsou vhodné jak na klasický ples tak pro maturantky na jejich vysněný maturitní ples. Nové šaty jsou trendy, převážně z lehkých materialů, krajek a tylu. Převládají odhalená, krajková záda, která jsou rafinovaná a sexy. 

Nové koktejlky

Nové koktejlky

Doplňujeme oblíbené stylové šatičky z Londýna. Další nové modely v naší galerii.
 

Pozvánka na svatební výstavu v Kolíně

Pozvánka na svatební výstavu v Kolíně

Nová kolekce svatebních šatů Agnes 2017

Nová kolekce svatebních šatů Agnes 2017

S novým rokem 2017 přichází do našeho studia pravidelná dávka krásných svatebních šatů z nové kolekce značky Agnes fashion group. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Výprodej svatebních a společenských šatů

Výprodej svatebních a společenských šatů

Milé zákaznice. Začátkem nového roku 2017 zahajujeme velký vyprodej svatebních a společenských šatů za likvidační ceny. Svatební šaty již od 2000,- a společenské od 400,- za kus. Výběr je široký. Těšíme se nna Vaši návštěvu.
 

Pf 2017

Pf 2017

Děkujeme všem našim obchodním partnerům, ale hlavně zákaznicím a zákazníkům za jejich přízeň a důvěru. Děkujeme za Vaše ohlasy, krásné fotografie, pochvaly i připomínky, neboť to je to, co nás motivuje v naší práci. 

Přejeme Vám hodně zdravíčka, lásky a splněných přání v novém roce 2017.

S láskou kolektiv Studia Styl.

Plesová sezona 2017

Plesová sezona 2017

Každou sezonu pečlivě sledujeme nové trendy a do naší nabídky stále doplňujeme nové kousky. Naše nová kolekce společenských šatů 2017na klasické a maturitní plesy je připravena a čeká jen na Vás.  

Plánujete podzimní či zimní svatbu ?

Plánujete podzimní či zimní svatbu ?

Podzimní a zimní svatba má své jedinečné kouzlo. Pro chladnější dny máme v nabídce šaty s rukávky, v kterých Vás počasí nezaskočí. 

Na výběr máme šaty s krátkými, tříčtvrtečními či dlouhými rukávky.

Zimní nevěsty, máte nejvyšší čas pro výběr šatů Vašich snů.

21.2.16 Svatební výstava v hotelu U Kata v Kutné Hoře

21.2.16 Svatební výstava v hotelu U Kata v Kutné Hoře

Srdečně Vás zveme na svatební výstavu v hotelu U Kata v Kutné Hoře, která se koná 21.2.16 od 13.00 do17.00 hod. Přijďte si s námi užít krásný a pohodový den plný svatební inspirace, dobrého jídla a pití. Nechte se nalíčit, učesat, pokochejte se krásnými svatebními šaty. Nahlédněte do prostor hotelu a wellnessu. Přehlídka svatebních šatů začíná ve 14.30hod. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Nová kolekce svatebních šatů na rok 2016

Nová kolekce svatebních šatů na rok 2016

Milé nevěsty, máme pro Vás nové modely svatebních šatů Agnes na rok 2016. Šaty působí velice luxusně, vyznačují se precizním zpracováním a vysokou kvalitou materialu.

Těšíme se s Vámi na novou sezonu.

Spustili jsme pro Vás nový web

Spustili jsme pro Vás nový web

Vážené zákaznice a zákazníci, právě jsme pro Vás spustili nový web, který se kromě zjednodušení a zpřehlednění také komfortně přizpůsobí Vašim mobilům a tabletům.

Maturitní šaty na rok 2016

Maturitní šaty na rok 2016

Připravujeme pro Vás nové okouzlující modely na rok 2016.
Přijďte si vybrat šaty nových trendů v kterých zazáříte.
Máme výběr z mnoha barev a stylů.

Svatební šaty Agnes – prodej

Svatební šaty Agnes – prodej

Připravili jsme pro Vás novou galerii svatebních šatů Agnes – na objednání. Pokud si nevyberete z naší stávající nabídky. Objednáme pro Vás svatební šaty Agnes dle Vašeho výběru.

celý článek

Nová kolekce – svatební šaty Agnes na rok 2015

Nová kolekce – svatební šaty Agnes na rok 2015

Milé nevěsty, připravili jsme pro Vás novou kolekci svatebních šatů na rok 2015. Nové svatební šaty Agnes

jsou k dispozici v našem studiu. Modely jsou vskutku překrásné. Těšíme se s Vámi na novou sezonu !

Maturitní šaty 2015

Aktuálně jsme pro Vás připravili novou kolekci maturitních šatů 2015. Přijďte si vybrat maturitní šaty dle nejnovějších trendů.

Ve Studiu Styl  již teď najdete velký výběr plesových šatů.

celý článek

Focení v GASK

Focení v GASK

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. 

celý článek