Doplňky

Svatební závoje

Svatební závoje jsou různě zdobené, v různých délkách, a vrstvách. Na zakázku lze vyrobit závoj v jakékoli délce. S výběrem Vám pomůžeme tak, aby závoj vhodně korespondoval k Vašim šatům a postavě. Závoje nejsou vhodné na praní a z hygienických důvodů neposkytujeme jejich půjčování. Závoj si můžete zakoupit a pak Vám zůstane jako něžná připomínka Vašeho významného dne. Malá ukázka v galerii. Více ve Studiu Styl.

Punčochové zboží a prádlo

Abyste se ve svatebních šatech cítila komfortně je důležité zvolit vhodné prádlo, které sedí. Svůdné prádlo a punčochy patří k základní výbavě nevěsty. Svatební punčochy také hrají velkou roli při tradičním sundávání podvazku, kdy nevěsta odhaluje svou nožku.   

Podvazky

Nošení a sundávání podvazku je oblíbenou tradicí. Podvazek symbolizuje věrnost a lásku. Nejčastěji podvazek darovávají svědkyně či kamarádky. Sundávání podvazku je pak skvělá zábava pro všechny zůčastněné. Ženich jej sundává svými zuby a pak se hází do obecenstva. Kdo ho chytí je na řadě s vdavkami. 

.

Bižuterie

Nabízíme velký výběr kvalitní české bižuterie. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodné naušnice, náramek, náhrdelník a vlasové ozdoby k Vašim svatebním či společenským šatům a účesu, aby celek perfektně ladil. Malá ukázka z naší nabídky.   

Bolerka

Bolerka jsou velice elegantní a slušivá, ale také praktická. V naší nabídce jsou bolerka saténová, taftová, krajková, s kožíškem, s krátkým i dlouhým rukávem. Bolerka se skvěle hodí ke svatebním i společenským šatům. Vždy by měla barevně i materialem ladit s Vašimi šaty. Vzhledem k ročnímu období, je možné zvolit i peleríny, kožíšky nebo šály.   

Svatební obuv

Nabízíme svatební a společenskou obuv. V nabídce jsou boty na nízkém i vysokém podpatku, bílé, krémové i stříbrné, které se Vám budou hodit jak ke svatebním tak ke společenským šatům.

Svatební dekorace

V naší nabídce najdete dekorace na svatební auta a svatební tabule, dále balonky, lampiony, papírové závěsné dekorace pom poms v různých barvách. Na zakázku Vám zajistíme celkovou svatební výzdobu ve Vámi zvolených barvách.

Kontakty

Andrea Brožová
Telefon: +420 731 528 292
E-mail: info@studio-styl.cz

O firmě

Studio Styl
Masarykovo náměstí 13
285 31 Nové Dvory

: 61927309

Facebook